top of page

Våra medarbetare

Vi delar gärna med oss av vår expertis, idéer och engagemang för att du ska lyckas med din exponering och marknadsföring av ditt företag och varumärke. Välkommen att höra av dig!

Stockholm

11b.jpg

Catherine Jansson

SÄLJ /KUNDANSVARIG (WEBBSHOP)

catherine@daylight.se
Mobil: +46 (0)72 601 20 85
Direkt: +46 (0)8 - 517 11 581

MariaSNY.png

Maria Lundberg Santos

SÄLJ / KUNDANSVARIG (TRADING)

maria@daylight.se

Mobil: +46 (0)70 - 742 37 01

Direkt: +46 (0)8 - 517 11 588

Daniel L.jpg

Daniel Lindblom

BACKOFFICE

daniel@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)76 - 492 16 22

Direkt: +46 (0)8 551 09 457

Göran.png

Göran Petersson

INNESÄLJ / BACKOFFICE

goran@daylight.se

Mobil: +46 (0)72 092 10 89

Direkt: +46 (0)8 517 225 85

Nyköping

57.jpg

Eva Gunjohnsdotter

SÄLJ / KUNDANSVARIG

eva.gunjohnsdotter@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)76 823 75 90
Direkt: +46 (0)155 19 05 37

Marcus (kopia).png

Marcus Höglin

SÄLJ / KUNDANSVARIG

marcus.hoglin@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)72 092 90 45

Direkt: +46 (0)155 19 05 32

83b.jpg

Karolina Padron

BUTIKSSÄLJARE & BACKOFFICE

karolina.padron@pahlsons.com

Direkt: +46 (0)155 19 05 36

83.jpg

Adam By

BUTIKSSJÄLJARE, BACKOFFICE
& WEBBORDER

adam.by@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)73 052 44 41

Rebecca_edited.jpg

Rebecca Johansson

LOGISTIK & TRYCKERIANSVARIG/BACKOFFICE

rebecca.johansson@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)72 402 48 10

Katrineholm

69.jpg

Alexandra Gren

BUTIKSSÄLJARE & BACKOFFICE

alexandra.gren@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)76 677 04 88 

91.jpg

Erica Talvis

SÄLJSUPPORT

erica.talvis@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)76 773 75 90

Direkt: +46 (0)150-40 13 52

Monika_edited.jpg

Monika Varvne Uebel

HEAD OF OPERATIONS

monika.varvne@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)70 220 27 71

 

Christian.jpg

Christian Blom

CFO / EKONOMICHEF

christian.blom@pahlsons.com

Mobil: +46 (0) 73 048 27 57

Joel.jpg

Joel Rönneman

VD

Joel.ronneman@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)76 - 282 72 26

May_edited.png

May Kolanj

DESIGN & MARKNAD

may.kolanj@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)79 006 97 15

bottom of page