Möt vårt team

Team Påhlsons Daylight

Såhär ser ett team av produktmedia-experter ut. Det är dessa personer som ger dig den bästa servicen. Vi delar gärna med oss av vår expertis, idéer och engagemang för att du ska lyckas med din exponering och marknadsföring av ditt företag och varumärke.

Sälj: Stockholm (Bromma)

11b.jpg

Catherine Jansson

SÄLJ & WEBBSHOP

catherine@daylight.se
Mobil: +46 (0)72 601 20 85
Direkt: +46 (0)8 - 517 11 581

MariaSNY.png

Maria Lundberg Santos

SÄLJ & TRADING

maria@daylight.se

Mobil: +46 (0)70 - 742 37 01

Direkt: +46 (0)8 - 517 11 588

placeholder-contact.png

Nadja Mekrami

SÄLJ / KUNDANSVARIG

nadja.mekrami@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)72 - 092 10 89

Direkt: +46 (0)8 517 11 585

Linda.png

Linda Öhnfeldt

BACKOFFCE

linda.ohnfeldt@daylight.se
Mobil: +46 (0)72 - 092 70 10

Direkt: +46 (0)8 517 11 586

DanielL.png

Daniel Lindholm

BACKOFFICE

daniel.lindblom@daylight.se

Mobil: +46 (0)76 - 492 16 22

Direkt: +46 (0)8 551 09 457

556.jpg

Harpa Hjartadottir

TJÄNSTLEDIG

Sälj: Nyköping

57.jpg

Eva Gunjohnsdotter

SÄLJ

eva.gunjohnsdotter@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)76 823 75 90
Direkt: +46 (0)155 19 05 37

Marcus (kopia).png

Markus Höglin

SÄLJ

marcus.hoglin@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)72 092 90 45

Direkt: +46 (0)155 19 05 32

83b.jpg

Karolina Padron

83.jpg

Adam By

Rebecca_edited.jpg

REBECCA JOHANSSON

Sälj: Katrineholm

78.jpg

Jörgen Karlsson

SÄLJ 

jorgen.karlsson@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)72 543 75 90
Direkt: +46 (0)150 40 13 50

84.jpg

Fredrik Björnsbråten

SÄLJ

fredrik.bjornsbraten@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)70 - 375 30 38

Direkt: +46 (0)150 40 13 53

91.jpg

Erica Talvis

BUTIKSSÄLJARE & BACKOFFICE

erica.talvis@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)76 773 75 90

Direkt: +46 (0)150-40 13 52

MariaA.png

Maria Andersson

BUTIKSSJÄLJARE & BACKOFFCE

maria.andersson@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)76 677 04 88

Direkt: +46 (0)150 40 13 54

69.jpg

Alexandra Gren

MAMMALEDIG

Ledning | Ekonomi | Marknad

Monika NY.png

Monika Varvne Uebel

HEAD OF OPERATIONS

monika.varvne@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)70 220 27 71

 

placeholder-contact.png

Christian Blom

Sara.png

Sara Wåhlin

EKONOMI

sara@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)72 601 36 92

Direkt: +46 (0)155 19 05 49

Må-To: 08-16.30
Fre 08-15

07.jpg

Pontus Eriksson

WEBB & MARKNAD

pontus.eriksson@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)76 677 64 41

Direkt: +46 (0)155 19 05 31

placeholder-contact.png

Nina Svedlund

DESIGN & MARKNAD

nina.svedlund@pahlsons.com

Mobil: +46 (0)79 006 97 15