BROMMA

Catherine Jansson

Försäljning & webbshop

catherine@daylight.se
Mobil: +46 (0)70 736 57 61
Direkt: +46 (0)8 - 517 11 581

Maria Lundberg Santos

Försäljning & Trading

maria@daylight.se
Mobil: +46 (0)70 - 742 37 01
Direkt: +46 (0)8 - 517 11 588

Lasse Gårdh

Försäljning

lasse@daylight.se
Mobil: +46 (0)70 - 753 67 49
Direkt: +46 (0)8 517 11 584

Frans Fernström

Försäljning

frans@daylight.se
Mobil: +46 (0)70 - 717 86 70
Direkt: +46 (0)8 517 11 583

Harpa Hjartardottir

Backoffice

harpa@daylight.se
Mobil: +46 (
0)72 - 092 10 89

Direkt: +46 (0)8 517 11 585

NYKÖPING

Eva Gunjohnsdotter

Försäljning

eva.gunjohnsdotter@pahlsons.com
Mobil:  +46 (0)76 - 823 75 90
Direkt:  +46 (0)155 - 190 537

Karolina Padron

Butikssäljare & Backoffice

karolina.padron@pahlsons.com
Direkt: +46 (0)155 - 190 536

 

Carolina Osslund

Försäljning

carolina.osslund@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)72 - 402 48 10

 

Adam By

Butikssäljare, Backoffice & Webborder

adam.by@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)73 - 052 44 41

 

KATRINEHOLM

Jörgen Karlsson

Försäljning

jorgen.karlsson@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)72 - 543 75 90
Direkt: +46 (0)150 - 401 350

Fredrik Björnsbråten

Försäljning

fredrik.bjornsbraten@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)70 - 375 30 38
Direkt: +46 (0)150 - 401 353

Erica Talvis     Mammaledig

Butikssäljare & Backoffice

erica.talvis@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)76 - 773 75 90
Direkt: +46 (0)150 - 401 352

Alexandra Gren

Butikssäljare & Backoffice

alexandra.gren@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)76-677 04 88
Direkt: +46 (0)150-401 354

Niklas Nordén

Chef Tryckeri & Brodyr

niklas.norden@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)70 - 794 13 82
Direkt: +46 (0)155 - 190 539

Pierre Wigardt

Chef Skylt & Bildekor

pierre.wigardt@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)73 - 998 25 76
Direkt: +46 (0)155 - 190 540

Gina Boström

Korrektur & Design

gina.bostrom@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)72 - 050 24 25

Jenny Bergkvist

Brodyr

jenny.bergkvist@pahlsons.com
Direkt: +46 (0)155 - 190 538

 

Zeb Pantzare

Tryckeri

zeb.pantzare@pahlsons.com
Direkt: +46 (0)155 - 190 538

Minicall: 074-016 63 35
 

Daniel Österberg

Tryckeri

daniel.osterberg@pahlsons.com
Direkt: +46 (0)155 - 190 538


 

Charlotte Brunberg

Skyltproduktion

charlotte.brunberg@pahlsons.com
Direkt: +46 (0)155 - 190 540


 

Pontus Eriksson

Projektledare & Sociala medier 

Simon Simonsson

Ekonomi

Tis, ons & tors 08:00 - 16:30
Fre 08:00 -  15:00

ekonomi@pahlsons.com
Direkt: +46 (0)155 - 190 534

Tomas By

Ägare & Styrelseordförande

tomas.by@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)70 - 363 75 90
Direkt: +46 (0)155 - 190 530

Urban Johansson

VD

urban.johansson@pahlsons.com
Mobil: +46 (0)70 - 109 06 34
Direkt: +46 (0)8 - 517 11 580 

Linda Öhnfeldt

Backoffice

linda.ohnfeldt@daylight.se
Mobil: +46 (
0)72 - 092 70 10

Direkt: +46 (0)8 517 11 586

TEL: +46 (0)150 - 169 10

Epostinfo@pahlsons.com  

ADRESS: Värmbolsvägen 7,

641 51 Katrineholm

TEL: +46 (0)155 - 375 90

Epost: info@pahlsons.com 

ADRESS: Gamla Oxelösundsvägen 1 ,

611 38 Nyköping
 

TEL:  +46 (0)8 - 704 32 00

Epostpr@daylight.se

ADRESS: Johannesfredsvägen 12B,

168 69 Bromma

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon